- Advertisment -
Ad imageAd image

Don't Miss

Ide për manikyr vjeshte në nuanca të ngrohta

Tani jemi në vjeshtë. Ndërkohë që po i përshtatni dollapët me motin e ri që

femina.al femina.al 0 min lexim

Arrat braziliane: Përfitimet e selenit në sasi të vogla

Arrat braziliane janë farat e mëdha të pemëve gjigante që rriten në xhunglën e Amazonës.

femina.al femina.al 9 min lexim

Ushtrime Kegel për kënaqësi më të madhe seksuale

Sigurisht që keni dëgjuar se ka disa ushtrime që mund t'ju ndihmojnë të përmirësoni jetën

femina.al femina.al 5 min lexim

Arrat braziliane: Përfitimet e selenit në sasi të vogla

Arrat braziliane janë farat e mëdha të pemëve gjigante që rriten në xhunglën e Amazonës.

femina.al femina.al 9 min lexim

Arsyeja e rënies së flokëve mund të jetë e privuar nga mungesa e këtyre vitaminave…

Nuk është çudi që humbja e flokëve bëhet më e zakonshme me kalimin e moshës. Shumicën

femina.al femina.al 11 min lexim

Për një lëkurë të përsosur pa akne dhe rrudha me Vitaminë C

Ëndërroni lëkurë të shndritshme dhe të njëtrajtshme, shkëlqim rinore dhe qëndrueshmëri? Bëni një pakt zbukurimi

femina.al femina.al 4 min lexim

Çfarë i ndodh trupit tuaj kur pini çaj jeshil çdo ditë

Çaji jeshil duhet të bëjë diçka siç duhet, sepse kjo pije shumë e njohur është

femina.al femina.al 10 min lexim

Stay Connected

- Advertisement -
Ad imageAd image

Discover Categories

Gjalpi i kikirikut – ja çfarë i bën belit ngrënia e tij

Nëse jeni adhurues i gjalpit të kikirikut, sigurisht që nuk jeni vetëm. Kjo ëmbëlsirë kremoze dhe e kripur rekomandohet shpesh

femina.al femina.al 3 min lexim

Arsyeja e rënies së flokëve mund të jetë e privuar nga mungesa e këtyre vitaminave…

Nuk është çudi që humbja e flokëve bëhet më e zakonshme me kalimin e moshës. Shumicën e kohës, ka shumë faktorë

femina.al femina.al 11 min lexim

10 përfitimet shëndetësore të shegës

Përfitimet shëndetësore të shegës janë të shumta. Shega është një frut me shije të ëmbël, të thartë dhe të lezetshme.

femina.al femina.al 6 min lexim

Njihuni me parfumin ‘VANILLA S*X’: aroma më e re virale nga Tom Ford

Tom Ford është i njohur për dhënien e emrave të aromave të tij që janë po aq provokuese sa edhe

femina.al femina.al 4 min lexim

Përfitimet shëndetësore të Ananasit

Ananasi (Ananas comosus) është një frut tropikal i njohur për aromën e tij të ëmbël dhe profilin e pasur me

femina.al femina.al 9 min lexim

Si ta ndihmoni fëmijën tuaj të ecë më shpejt?

Ulja e pavarur, kthimi nga shpina në stomak dhe anasjelltas, drejtimi me ndihmën e mobiljeve, çdo fazë e rëndësishme e

femina.al femina.al 5 min lexim

Vitamina K: çfarë është, përfitimet dhe si të kuptoni nëse po merrni dozën tuaj ditore

Vitamina K është një vitaminë e tretshme në yndyrë që vjen në dy forma: phylloquinone dhe menaquinone. Të dyja përdoren

femina.al femina.al 5 min lexim
Create a Stunning Website!
Foxiz is powerful News, Magazine, Blog WordPress theme for the professional content creator.

Sponsored Content