Explore Categories

- Sponsored -
Ad imageAd image

Latest News

Si e ndryshon trupin tuaj ngrënia e një avokado çdo ditë

Të quajtura si gjalpi i natyrës, avokadot nuk janë vetëm kremoze dhe…

femina.al femina.al

8 arsye pse ngrënia e grejpfrutit mund të jetë e mirë për shëndetin tuaj

Grejpfruti, një frut agrumesh, është plot me lëndë ushqyese kryesore, të cilat…

femina.al femina.al

Gjalpi i kikirikut – ja çfarë i bën belit ngrënia e tij

Nëse jeni adhurues i gjalpit të kikirikut, sigurisht që nuk jeni vetëm.…

femina.al femina.al

Arsyeja e rënies së flokëve mund të jetë e privuar nga mungesa e këtyre vitaminave…

Nuk është çudi që humbja e flokëve bëhet më e zakonshme me…

femina.al femina.al

10 përfitimet shëndetësore të shegës

Përfitimet shëndetësore të shegës janë të shumta. Shega është një frut me…

femina.al femina.al

Njihuni me parfumin ‘VANILLA S*X’: aroma më e re virale nga Tom Ford

Tom Ford është i njohur për dhënien e emrave të aromave të…

femina.al femina.al

Përfitimet shëndetësore të Ananasit

Ananasi (Ananas comosus) është një frut tropikal i njohur për aromën e…

femina.al femina.al

Si ta ndihmoni fëmijën tuaj të ecë më shpejt?

Ulja e pavarur, kthimi nga shpina në stomak dhe anasjelltas, drejtimi me…

femina.al femina.al

Vitamina K: çfarë është, përfitimet dhe si të kuptoni nëse po merrni dozën tuaj ditore

Vitamina K është një vitaminë e tretshme në yndyrë që vjen në…

femina.al femina.al

Follow US

Weather
18°C
London
overcast clouds
20° _ 17°
59%
4 km/h
Fri
19 °C
Sat
19 °C
Sun
21 °C
Mon
23 °C
Tue
22 °C

Sponsored Content

Global Coronavirus Cases

Të konfirmuar

0

Vdekje

0

More Information:Covid-19 Statistics