- Sponsored -
Ad imageAd image
Weather
14°C
London
broken clouds
15° _ 13°
79%
7 km/h
Thu
17 °C
Fri
18 °C
Sat
19 °C
Sun
20 °C
Mon
17 °C

Follow US

Discover Categories

10 gjërat që do t’ju ndodhin gjatë shtatzënisë

Është e mahnitshme se si dy vija të plota të testit të shtatzënisë kanë fuqinë për të ndryshuar jetën tuaj. Një test pozitiv i shtatzënisë ju hedh menjëherë në një…

femina.al

Gjalpi i kikirikut – ja çfarë i bën belit ngrënia e tij

Nëse jeni adhurues i gjalpit të kikirikut, sigurisht që nuk jeni vetëm. Kjo ëmbëlsirë kremoze…

femina.al femina.al

Arsyeja e rënies së flokëve mund të jetë e privuar nga mungesa e këtyre vitaminave…

Nuk është çudi që humbja e flokëve bëhet më e zakonshme me kalimin e moshës. Shumicën…

femina.al femina.al

10 përfitimet shëndetësore të shegës

Përfitimet shëndetësore të shegës janë të shumta. Shega është një frut me shije të ëmbël,…

femina.al femina.al

Njihuni me parfumin ‘VANILLA S*X’: aroma më e re virale nga Tom Ford

Tom Ford është i njohur për dhënien e emrave të aromave të tij që janë…

femina.al femina.al

Përfitimet shëndetësore të Ananasit

Ananasi (Ananas comosus) është një frut tropikal i njohur për aromën e tij të ëmbël…

femina.al femina.al

Si ta ndihmoni fëmijën tuaj të ecë më shpejt?

Ulja e pavarur, kthimi nga shpina në stomak dhe anasjelltas, drejtimi me ndihmën e mobiljeve,…

femina.al femina.al