Ilaçi popullor që do t’jua ngritë gjoksin pa operacion!

0
110
Ilaçi popullor që do t’jua ngritë gjoksin pa operacion!

Këtë ilaç shumë efektiv popullor e lavdërojnë të gjitha gratë që kanë problem me gjoksin e varur.

Trangulli dhe e verdha e vezës të kombinuara së bashku janë ilaç i shkëlqyeshëm natyral kundër gjoksit të varur. Përderisa trangulli përmban veti natyrale për tonifikim, e verdha e vesë përmban nivel të lartë vitaminash dhe proteinash, që janë kyçe për forcim dhe ngritje të gjoksit.

Merreni një trangull dhe bluajeni në blender. Shtojani një lugë krem hidratues dhe një të verdhë të vesë dhe përziejini të gjitha së bashku që të fitoni një pastë.

Pastaj vendoseni pastën në gjoksin tuaj dhe lëreni të qëndrojë ashtu për gjysëm ore. Pastrojeni gjoksin mirë me ujë të ftohtë.

Për rezultate më të mira, përdoreni këtë maskë një herë në javë./Femina.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu