8.4 C
New York
Tuesday, April 7, 2020

Pamje të rënda, i riu kërkon një cigare nën rrënoja dhe mbyll sytë përjetë

Shënohet një tjetër viktimë në Thumanë, nga tërmeti katastrofik që goditi vendin mëngjesin e sotëm, me magnitudë 6.4 të shkallës Rihter, dhe...
More
  Ballina Bukuria & Moda

  Bukuria & Moda

  Trajtimi që i largon të gjitha papastërtitë nga fytyra

  Në ditët e sotme kujdesi për fytyrën është kthyer në një sfidë të vërtetë, pasi papastërtitë gjenden kudo. Nuk...

  Trajtime natyrale kundër rënies së flokëve …

  Rënia e flokëve paraqet problem serioz për shumë njerëz. Preparatet e ndryshme kozmetike shpesh mund të shkaktojnë rënie më të madhe të...

  Ky vaj është zëvendësim për kozmetikën e shtrenjtë: largon strijat, infeksionet dhe probleme të tjera të lëkurës

  Shumë femra përdorin vaj kokosi për të larguar shenjat nga lëkura e tyre. Mjafton vetëm që ta aplikoni në vendin e dëshiruar, ta fërkoni...

  Dëshironi flokë të fortë, të bukur dhe të trashë? Përgatiteni këtë maskë!

  Përgjatë viteve, cilësia e flokëve bie dhe në situata të tilla është gjithmonë më mirë që të kërkoni ndihmë nga produkte natyrore.

  Eliksiri natyror që ua kthen ngjyrën natyrale qimeve të bardha

  Ekzistojnë shumë receta që ju mund t’i përgatisni në kuzhinë tuaj, vetitë medicinale e të cilave do të bëjnë mrekulli për imunitetin...

  Maska me mandarina: shpëtim për lëkurë të thatë

  Maska me mandarina mund të aplikohet një herë në javë me qëllim që të pasuroni rutinën tuaj për kujdes të lëkurës dhe...

  Ilaçi popullor që do t’jua ngritë gjoksin pa operacion!

  Këtë ilaç shumë efektiv popullor e lavdërojnë të gjitha gratë që kanë problem me gjoksin e varur. Trangulli dhe...

  Must Read

  Robert Berisha: Më nuk jam me Nora Istrefin

  Robert Berisha dhe Nora Istrefi më nuk janë çift bashkëshortor. Së paku kështu ka konfirmuar vetë këngëtari përmes rrjeteve...

  Ujë me xhenxhefil: shkrini yndyrnat rreth stomakut në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë!

  A e keni vërejtur se xhenxhefili është pjesë e patjetërsueshme e çdo recete për dobësim? Kjo në fakt nuk është...

  Ilaç popullor: 100% largon rërën dhe gurët nga veshkat!

  Nëse keni gurë në veshka, përgatiteni këtë ilaç popullor mjaft të thjeshtë dhe brenda 6 ditëve do ta zgjidhni problemin. Përveç kësaj,...