8.4 C
New York
Wednesday, August 5, 2020

LIVE: Identifikohen edhe dy viktima, shkon në 27 numri i të vdekurve nga tërmeti në Shqipëri

E plotësuar: Ka shkuar në 27 numri i viktimave nga tërmeti i një dite më parë. Nga rrënojat janë nxjerrë...
More
  Ballina Dashuria & Marrëdhënie

  Dashuria & Marrëdhënie

  Gjuha e trupit – 13 sinjalet që ju dërgon trupi i tij

  Herën tjetër kur do të jeni në prani të atij që ju pëlqen, ndëgjojeni atë, por edhe regjistroni sinjalet që ju përcjell...

  Ushtrimet e Kegelit për kënaqësi më të madhe intime!

  Disa prej tyre janë ushtrimet e Kegelit, të cilat përveç që ndihmojnë për të arritur orgazëm më intenzive, ju ndihmojnë edhe atyre...

  Must Read

  Me dietën e dr. Kempnerit për shtypjen e lartë të gjakut, sheqerin dhe shëndet të veshkave – humbni 7 – 10 kg

  Ndiqni këtë meny dhe rezultatet me siguri nuk do të mungojnë Po ju prezantojmë dietën me oriz, krijues i...

  Robert Berisha: Më nuk jam me Nora Istrefin

  Robert Berisha dhe Nora Istrefi më nuk janë çift bashkëshortor. Së paku kështu ka konfirmuar vetë këngëtari përmes rrjeteve...

  Ujë me xhenxhefil: shkrini yndyrnat rreth stomakut në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë!

  A e keni vërejtur se xhenxhefili është pjesë e patjetërsueshme e çdo recete për dobësim? Kjo në fakt nuk është...