8.4 C
New York
Wednesday, August 5, 2020

LIVE: Identifikohen edhe dy viktima, shkon në 27 numri i të vdekurve nga tërmeti në Shqipëri

E plotësuar: Ka shkuar në 27 numri i viktimave nga tërmeti i një dite më parë. Nga rrënojat janë nxjerrë...
More
  Ballina Dieta & Fitnes

  Dieta & Fitnes

  Tri receta me bazë çaji të gjelbër për të djegur dhjamin e zonës së barkut

  Djegia e yndyrave me çajin e gjelbër është e mundur sepse kjo pije stimulon metabolizmin dhe qetëson inflamacionin dhe vlen sidomos për...

  Dieta reale e cila do t’i bëjë çudi linjës së trupit tuaj: Eksperti nga Harvardi ka metodën për ju!

  Dr. David Ludwig, ekspert për nutricizëm dhe obezitet në Fakultetin e Mjekësisë të Universitetit të Harvardit, ka shpikur planin e ushqimit të...

  Me dietën e dr. Kempnerit për shtypjen e lartë të gjakut, sheqerin dhe shëndet të veshkave – humbni 7 – 10 kg

  Ndiqni këtë meny dhe rezultatet me siguri nuk do të mungojnë Po ju prezantojmë dietën me oriz, krijues i...

  Ujë me xhenxhefil: shkrini yndyrnat rreth stomakut në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë!

  A e keni vërejtur se xhenxhefili është pjesë e patjetërsueshme e çdo recete për dobësim? Kjo në fakt nuk është...

  Dieta daneze – për 13 ditë deri në 20 kilogramë më pak!

  Dieta daneze si plan dietal mund të fillohet në secilën ditë të javës, por sugjerohet e diela. Dieta zgjat 13 ditë, është...

  Nga 120 kilogramë në 57, pa shkuar asnjë ditë në palestër (FOTO)

  Tina Cotton, tani 45 vjeç, ishte 120 kile, hante të paktën tre pako patatina me djathë dhe qepë në ditë dhe u...

  Çfarë është dallimi mes vajit të zakonshëm të ullirit dhe atij ekstra i virgjër?

  Pjesa më e madhe e njerëzve habiten me dallimin mes vajit të zakonshëm të ullirit dhe atij ekstra të virgjër dhe dëshirojnë...

  Uthulla e mollës dhe humbja e peshës

  Uthulla e Molles është një nga mjetet më të njohura natyrore në luftën kundër peshës, është e mrekullueshme për uljen e nivelit...

  Dieta me karrota – humbni 3 kg për 3 ditë!

  Dieta me karrota jo vetëm që sjell në humbje të peshës, por edhe e pastron organizmin. Për 3 ditë mund të humbasni...

  Must Read

  Me dietën e dr. Kempnerit për shtypjen e lartë të gjakut, sheqerin dhe shëndet të veshkave – humbni 7 – 10 kg

  Ndiqni këtë meny dhe rezultatet me siguri nuk do të mungojnë Po ju prezantojmë dietën me oriz, krijues i...

  Robert Berisha: Më nuk jam me Nora Istrefin

  Robert Berisha dhe Nora Istrefi më nuk janë çift bashkëshortor. Së paku kështu ka konfirmuar vetë këngëtari përmes rrjeteve...

  Ujë me xhenxhefil: shkrini yndyrnat rreth stomakut në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë!

  A e keni vërejtur se xhenxhefili është pjesë e patjetërsueshme e çdo recete për dobësim? Kjo në fakt nuk është...