8.4 C
New York
Thursday, May 28, 2020

LIVE: Identifikohen edhe dy viktima, shkon në 27 numri i të vdekurve nga tërmeti në Shqipëri

E plotësuar: Ka shkuar në 27 numri i viktimave nga tërmeti i një dite më parë. Nga rrënojat janë nxjerrë...
More

  Dieta

  Dieta me dredhëza (luleshtrydhe) – humbni 3 kg për 4 ditë!

  Shfrytëzoni sezonin e dredhëzave dhe provoni dietë të re. Për vetëm katër ditë duhet të humbni tre kilogramë, kurse për shkak...

  Dieta “Banane e mëngjesit”

  E krijuar nga Sumiko Vatanabe për burrin e saj Hitoshi, dieta fillimisht i fitoi entuziastët japonez për dobësim, e pastaj u përhap...

  Dieta me kumbulla të thata – e shpejtë dhe efektive

  Dieta me kumbulla të thata bën pjesë në grupën e dietave “të shpejta” dhe “të shkurta” – gjegjësisht në grupin e dietave...

  Dieta e Dukanit – hiti i ri për dobësim!

  Dieta e Dukanit e përfitoi botën. Duke ju falënderuar fjalëve magjike “Mund të hani sa të doni” dhe premtimeve për dobësim të...

  Dieta Alkalike – antikancer dhe për humbje në peshë

  Dieta alkalike mund të ju ndihmojë të humbisni peshë dhe t’i shmangeni problemeve me thartirë dhe kancerit. Disa ushqime, sukurse mishi, buka,...

  Dieta me shalqi – humbni deri 5 kg!

  Gjatë këtij regjimi ju duhet të hani shalqi në çdo vakt. Ky frut është i përbërë nga mbi 90% ujë dhe përmban...

  Dieta 24 ditore: humbisni 8 – 10 kg

  Kjo është një dietë kimike e bërë nga Instituti Gjerman i Ushqimit. Dieta konsiston në mospërzierjen e kategorive të ndryshme të ushqimeve....

  Must Read

  Me dietën e dr. Kempnerit për shtypjen e lartë të gjakut, sheqerin dhe shëndet të veshkave – humbni 7 – 10 kg

  Ndiqni këtë meny dhe rezultatet me siguri nuk do të mungojnë Po ju prezantojmë dietën me oriz, krijues i...

  Robert Berisha: Më nuk jam me Nora Istrefin

  Robert Berisha dhe Nora Istrefi më nuk janë çift bashkëshortor. Së paku kështu ka konfirmuar vetë këngëtari përmes rrjeteve...

  Ujë me xhenxhefil: shkrini yndyrnat rreth stomakut në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë!

  A e keni vërejtur se xhenxhefili është pjesë e patjetërsueshme e çdo recete për dobësim? Kjo në fakt nuk është...