8.4 C
New York
Tuesday, August 11, 2020

LIVE: Identifikohen edhe dy viktima, shkon në 27 numri i të vdekurve nga tërmeti në Shqipëri

E plotësuar: Ka shkuar në 27 numri i viktimave nga tërmeti i një dite më parë. Nga rrënojat janë nxjerrë...
More

  Dobësim

  Tri receta me bazë çaji të gjelbër për të djegur dhjamin e zonës së barkut

  Djegia e yndyrave me çajin e gjelbër është e mundur sepse kjo pije stimulon metabolizmin dhe qetëson inflamacionin dhe vlen sidomos për...

  Ujë me xhenxhefil: shkrini yndyrnat rreth stomakut në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë!

  A e keni vërejtur se xhenxhefili është pjesë e patjetërsueshme e çdo recete për dobësim? Kjo në fakt nuk është...

  Nga 120 kilogramë në 57, pa shkuar asnjë ditë në palestër (FOTO)

  Tina Cotton, tani 45 vjeç, ishte 120 kile, hante të paktën tre pako patatina me djathë dhe qepë në ditë dhe u...

  Uthulla e mollës dhe humbja e peshës

  Uthulla e Molles është një nga mjetet më të njohura natyrore në luftën kundër peshës, është e mrekullueshme për uljen e nivelit...

  Receta me majdanoz: si të humbasni 3 kg për vetëm 7 ditë?

  Kjo recetë me majdanoz është e mahnitshme dhe me të vertetë efektive. Pa asnjë problem do të dobësoheni dhe do t’i largoni...

  Ky eliksir “shkrinë” kilogramët kurse ju duhen vetëm dy përbërës për ta përgatitur

  Lufta me kilogramët asnjëherë nuk ka qenë më e shijshme. Po, mirë e lexuat, humbja e peshës nuk duhet të jetë e...

  Ky lëng bën mrekulli: për 5 ditë, 3 kilogram më pak!

  Ky lëng ndihmon në djegien e kalorive dhe ushqen trupin tuaj me vitamina dhe minerale. Përveç kësaj, majdanozi përmirëson tretjen dhe largimin...

  Çfarë ndodhë me trupin tuaj kur nuk konsumoni sheqer?

  A e keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë ndodhë me trupin tuaj kur nuk konsumoni sheqer? Largimi i sheqerit...

  Must Read

  Me dietën e dr. Kempnerit për shtypjen e lartë të gjakut, sheqerin dhe shëndet të veshkave – humbni 7 – 10 kg

  Ndiqni këtë meny dhe rezultatet me siguri nuk do të mungojnë Po ju prezantojmë dietën me oriz, krijues i...

  Robert Berisha: Më nuk jam me Nora Istrefin

  Robert Berisha dhe Nora Istrefi më nuk janë çift bashkëshortor. Së paku kështu ka konfirmuar vetë këngëtari përmes rrjeteve...

  Ujë me xhenxhefil: shkrini yndyrnat rreth stomakut në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë!

  A e keni vërejtur se xhenxhefili është pjesë e patjetërsueshme e çdo recete për dobësim? Kjo në fakt nuk është...