Lëngu i “mrekullisë” që mbyt qelizat e kancerit – mund ta bëni në shtëpi

0
217
Lëngu i “mrekullisë” që mbyt qelizat e kancerit - mund ta bëni në shtëpi

Qarkullon prej shumë kohësh, por është bërë publike dhe ka marrë përmasa të mëdha vetëm ditët e fundit! Lëngu i “mrekullisë” siç e kanë pagëzuar është shpikje e z. Seto i cili pretendon se ajo ju ruan nga qelizat e infektuara që formohen në trupin tuaj apo të bllokojë zhvillimin e tyre.

Por, si e zbuloi z. Seto këtë lëng?

Seto vuante nga kanceri në mushkri. Ia këshilloj këtë pije një botanist shumë i njohur nga Kina. Kështu për tre muaj rresht e merrte rregullisht këtë pije, tashmë shëndeti i tij është normalizuar dhe pastruar nga çdo e keqe, padyshim që kanceri nuk ekziston më.

Pija nuk dëmton asnjë organ të trupit të njeriut dhe nuk krijon komplikacione.

Është si një pije që bën “mrekulli”! Është e thjeshtë.

Çfarë ju nevojitet për të përgatitur këtë lëng?

Ju duhet një rrënjë panxhari, një karotë dhe një mollë që kombinohen së bashku për të bërë lëng! I lani mirë të sipërpërmendurat, i prisni bashkë me lëkurën në copa – vendosini në shtrydhëse frutash dhe menjëherë ju keni një lëngë të pijshëm. Ju mund të shtoni një sasi të vogël limoni për shije shumë më të freskët.

Ky lëng i mrekullisë:

  1. Shkatërron qelizat kancerogjene, të cilat do të zhvillohen dhe izolon qelizat e kancerit që të mos zhvillohen.
  2. Parandalon sëmundjet e mëlçisë, veshkave pankreasit, dhe shëron ulcerë.
  3. Fuqizon mushkritë, parandaluar sulmin në zemër dhe presionin e lartë të gjakut.
  4. Forcon sistemin imunitar
  5. Bënë mirë për shikimin, sytë, lehtëson sytë e skuqur dhe të lodhur si dhe pastron perden.
  6. Ndihmon në eliminimin e dhimbjeve të muskujve.
  7. Dezinfekton duke ndihmuar funksionin e zorrës dhe eliminon kapsllëkun. Pra, bënë lëkurën tuaj më të shëndetshme dhe më të shëndritshme.
  8. Përmirëson erën e keqe të gojës, që krijohet për shkak të mostretjes dhe infeksionit në fyt.
  9. Të qetëson nga dhimbjet
  10. Ndihmomë të sëmurin nga riniti alergjik./Femina.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu