Në Kamboxha, një bunar tashmë mban emrin e Shaqir Cërvadikut dhe ish-gruas së tij

0
474

Në fshatin Cambodia të Azisë ku njerëzit vuajnë për ushqim dhe ujë, fëmijët e këngëtarit nga Kosova, Shaqir Cërvadiku, kanë ndërtuar një bunar.

Ky bunar është emëruar me emrin e këngëtari dhe gruas së tij të ndjerë, Hatixhes.

Ndërkaq këtë e ka bërë të ditur edhe vetë këngëtari Cërvadiku përmes një statusi në Facebook.

Sot nji befasi jashtëzakonshme nga fëmijët e mij për mue dhe bashkëshortën e ndjerë Hatixhen.Në nji fshat shumë të…

Posted by Shaqir Cërvadiku on Monday, 12 August 2019

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu