Bukuria & Moda

Maskë me banane për mbrojtje të flokut

Bananet janë të pasura me kalium, antioksidantë dhe vitamina, kjo i bënë ato të kenë përfitime për flokët. Kështu preferohet…

femina.al femina.al

Ide për manikyr vjeshte në nuanca të ngrohta

Tani jemi në vjeshtë. Ndërkohë që po i përshtatni dollapët me motin e ri që sjell kjo periudhë e vitit,…

femina.al femina.al

Për një lëkurë të përsosur pa akne dhe rrudha me Vitaminë C

Ëndërroni lëkurë të shndritshme dhe të njëtrajtshme, shkëlqim rinore dhe qëndrueshmëri? Bëni një pakt zbukurimi me vitaminën C gjithnjë e…

femina.al femina.al
- Advertisement -
Ad imageAd image