Dieta & Fitnes

Dieta “5 faktorë”

Njëra nga dietat më të njohura në Hollywood është dieta “5 faktorë”. Ajo është e krijuar nga trajneri Harley Pasternak…

femina.al femina.al

Dieta e Dukanit – hiti i ri për dobësim

Dieta e Dukanit rekomandon ushqim të pasur me proteina dhe konsumim të sasive të vogla të yndyrnave dhe karbohidrateve. Ajo…

femina.al femina.al

Gjalpi i kikirikut – ja çfarë i bën belit ngrënia e tij

Nëse jeni adhurues i gjalpit të kikirikut, sigurisht që nuk jeni vetëm. Kjo ëmbëlsirë kremoze dhe e kripur rekomandohet shpesh…

femina.al femina.al
- Advertisement -
Ad imageAd image